This is an example of a HTML caption with a link.

Güçlü, dinamik, hızlı "MKYAZILIM"I Seçin

Rakiplerinizden bir adım önde olun!

İyi Analiz ve Algoritma

Müşterilerimizin ne istediğini öğrenip , ayırdığı bütçe ile belirlediği zaman dahilinde nelere ulaşabileceğinin belirlendiği aşamadır bu aşama .

Bakım Destek

Yazılımlar canlı varlıklardır. Yazılımların yaşam döngüsü iki temel süreçten oluşur.Müşterilerimizin istekleri ve kaynaklar çerçevesinde geliştirilen yazılım, müşterimizin firmasına yüklendikten ve kullanıcılara eğitimleri verildikten sonra gerçek anlamda yaşamaya başlar.

Bu noktadan itibaren kullanıcı ihtiyaçlarının farklılaşması, işin yapılış biçiminin değişmesi, donanım yükseltmesi, yeni teknolojilerin gelişmesi gibi birçok farklı nedenden dolayı yazılımlarda değişiklik yapılması gerekecektir. İşte bu süreç bakım sürecidir.

Yazılım Testi

Kaliteli bir yazılım geliştirme süreci için, bu işe adanmış bir test ve kalite kontrol grubumuz vardır teslim ettiğimiz yazılımın yüksek kalitede ve genişletilebilir olmasını garanti ediyoruz.

Hizmetler

Danışmanlık

Şirketinizin güvenlik, güvenilir ve performans kriterleri ön planda tutularak ihtiyaçlarınızın tamamını karşılayabilecek,Şirket kültürünüze ve özgün gereksinimlerinize uygun, Uygulamalardan daha çok kendi alanlariyla örtüşen, Entegre edilebilir yazilim gereksinimlerinin giderilmesi,

Sürekli iş birliği ve destek ile çağdas ve esnek is modellerini profesyonel anlayisimizla müsterilerimize danismanlik hizmeti sunmaktayiz.

Yazılım Geliştirme

Müşterilerimizin “Ne istendiği” tam olarak anlaşıldıktan sonra, öncelikli olarak kullanacağımız teknolojiyi, programlama dillerini, veritabanı alt yapısını, tasarlamaya gelir iş.

Çözümün tasarım adımı olarak bilinen bu adımdan sonra ancak kodlamaya başlanır. Kodlama sırasında ve sonrasında da yapılanın isteneni karşılayıp karşılamadığı sürekli test edilir.

NBYS Aile Hekimliği

Hasta, izlem, aşı ve muayene bulma ve düzeltme işlemleri çok kolaydır. Hekim Tanımlarında, diğer hekimleri de tanımlayabilir ve bu hekimlerin iletişim bilgilerine ulaşılabilir.Copyright   © 2015