MK YAzılım Paketleri

Ve Siz Müşterilerimize Özel Çözümlerimiz.

Crm Çözümleri


MK CRM Otomasyonu Muhasebe programları kullanıcılarının sektörel ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır.

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), şirketinizin, ister satışı, ister hizmet amaçlı olarak müşterileriyle olan etkileşimini tüm yönleriyle ele almayı sağlayan bir araçtır. MK CRM çözümü, bilgi alışverişini kolaylaştırır ve müşteri ile tüm temas noktalarındaki satış, pazarlama ve müşteri hizmetleri faaliyetlerinizi incelemenizi, yönetmenizi ve senkronize etmenizi sağlar.

MK CRM işinize nasıl katkıda bulunur? MK CRM, satış sorumlularının kolay ve hızlı bir şekilde çok önemli bilgilere erişebilmelerini sağlayan araçlarla Satış Performansınızı artırır. İlk temas anından satışın gerçekleşmesine kadar tüm satış döngüsünün resmini çekebilmenize ve satış ekiplerinin satış düzenini doğru inceleyebilmelerine ve yönetebilmelerine olanak tanır. Fiyat teklifleri ve siparişler ileride tekrar kullanılmak üzere kolaylıkla oluşturulup kaydedilebilir ve bu idari işlemlerden tasarruf edilen zaman satış yapmak için kullanılır.

MK CRM, her bir satış elemanının esas görevi olan satış yapmaya odaklanmasını sağlayacak verimlilik araçları sunar.     

MK CRM, satış elemanlarının ihtiyaç duydukları önemli bilgilere kolaylıkla ve hızla erişmelerini sağlar.  

MK CRM, satış elemanlarının ajandalarını düzenler, satış elemanlarının verimliliğini yok eden idari işlerin ve veri aramalarının sıkıntılarını hafifletir.

MK CRM, satış ekibinin tüm satış çalışmalarını ve fırsatlarını toplu olarak inceleyebilmesini ve hangi satış çalışmasında ne aşamada olduklarını görebilmesini sağlayarak hedefleri belirginleştirir ve hedefe giden yolu netleştirir.  

MK CRM, işletme sahiplerine geriye ve ileriye dönük raporları grafiksel olarak vererek işletmenin kar/zarar dengesini ekonomik ve iktisadi verilere dayanarak daha kolay kurabilme olanağı sağlar.

MK CRM ile farklı olduğunuzu hissedecekler… 

TEKLİF

Firmaların alış siparişi ve satış tekliflerinin takip edildiği bölümdür. Muhasebe programlarına Alış ve Satış Sipariş Açma olarak aktarılır.

CRM

      Müşteri Takip: Teklif verilmiş veya verilmesi muhtemel müşterilerin takip işlemlerinin yapıldığı bölümdür. Müşteriler gruplara ayrılarak satış sorumlularının veri tabanındaki müşterilerine daha kolay ulaşabilmesi ve takip edebilmesi amaçlanmıştır.

      Telefon Görüşme Kaydı: Müşterilere ait tüm bilgilerin girildiği ve anında bu bilgilere ulaşılabilindiği yerdir. Bu bölümde ilgili müşteri ile daha önce ne hakkında görüşüldüğünü, sonuçlanıp sonuçlanmadığını vb. durumları görüşmeyi yapacak kişinin ekranına anlık olarak getirilmektedir. Bu durumla çözüme daha kısa sürede ulaşılabilmektedir. Şirket içi haberleşme kullanılarak satış temsilcisinin telefonunun meşgul olma olasılığı ortadan kaldırılmıştır. Ayrıca şirket içi yazışmaların (toplu mail,duyuru vb.) yapılabildiği bir yerdir.

SERVİS

Arıza Takibi: Servis arıza takiplerinin anlık olarak yapılabildiği bölümdür.

RAPORLAR

İşletme sahiplerinin hedeflerine ulaşmalarını kolaylaştıran, şirket kar/zarar dengesini kurmaya yardımcı olan nakit akış, “başa baş” noktalarının, bütçe analizlerinin doğru ve kısa zamanda grafiksel sentezlerle güçlendirilmiş raporların bulunduğu yerdir.

 

 

 


Programlarımız hakkında bilgi için sizi arayalım

Copyright   © 2015