MK YAzılım Paketleri

Ve Siz Müşterilerimize Özel Çözümlerimiz.

Katalog Otomasyonu


MK Katalog Otomasyonu ; Züccaciye, Optik, Saat gibi ürünlerin görsel olarak satış ve pazarlamasının yapıldığı sektörlerde kullanılabilir. Her bir ürünün resmi başta olmak üzere içeriğine taşınabilir bilgisayar üzerinden ulaşılır. Kullanımı oldukça pratiktir. Stoklarınızı daha etkin bir şekilde kontrol etmenizi sağlar. Satış personelinizin etkinliğini arttırır. İşlemlerinizdeki hataları, zaman ve para kaybını ortadan kaldırır. Taşınabilir bilgisayarlar ile sipariş toplama ve işlemlerinizin her aşamasında otomasyonun güvenilirliğini ve rahatlığını yaşarsınız. Kablosuz İletişim(Wireless) veya GPRS yolu ile online veri transferi yapabilirsiniz.  

MK Katalog Otomasyonu, Sipariş, Cari Hesap Takibi ve Aktarım(Ürün Gruplarına ve Ürünlere Resim Atama, Ürün Bilgilerinin Güncellenmesi, Cari Bilgilerinin Güncellenmesi) bölümlerinden oluşur.

Sipariş

     Sipariş Kaydı Plasiyerlerinizin taşınabilir bilgisayarlarından topladığı siparişler Muhasebe programlarının Sipariş Modülüne Satış Açma Fişi olarak aktarılır.

     Sipariş Raporları Plasiyer Bazlı Sipariş Takip Raporu, Cari Bazlı Sipariş Takip Raporu, Grafiksel Raporlar, Aylık-İki Tarih Arası Bazlı Sipariş Takip Raporu, Stok Bazlı Sipariş Takip Raporu alınır.

Aktarımlar

     Stok Aktarımı Muhasebe programlarının Stok Modülünde tanımlanan stok kartlarının grup bilgileri ile birlikte aktarımını sağlar.

     Cari Aktarımı Muhasebe programlarının Cari Modülünde tanımlanan cari kartlarının aktarımını sağlar.

     Stok Resim Aktarımı Muhasebe programlarından aktarılan Stoklara Merkez’de MK Katalog Otomasyonu ile atanan resimler sahadaki plasiyerlere aktarılmasını sağlar.

Cari Hesap Takibi

     Cari Bakiye Listesi Muhasebe programlarının Cari Modülünden aktarılan Cari Kartlarının bakiye listesini görüntüler.

     Cari Hesap Ekstresi Muhasebe programlarının Cari Modülünden aktarılan Cari Kartlarının hesap ekstresini görüntüler.


Programlarımız hakkında bilgi için sizi arayalım

Copyright   © 2015