MK YAzılım Paketleri

Ve Siz Müşterilerimize Özel Çözümlerimiz.

Efes Pilsen Entegrasyonu


MK Dağıtım Otomasyonu;  Efes ERP programı ile çalışan Muhasebe programları kullanıcıları için tasarlanmıştır. Dağıtım sektöründe faaliyet gösteren firmalar için hazırlamış olduğumuz bu otomasyon;  Efes ERP programından alınan bilgiler dahilinde oluşan Satış Faturalarının, Alış Faturalarının, Stokların ve Carilerin aktarılmasını, yüklerin oluşturulmasını ve bu yüklerin depodan çıkışının yapılmasını, şoförlerin günsonu hesaplarının kapatılmasını, Cari, Kasa, Çek-Senet ve Muhasebe  fişlerinin muhasebe programlarında tutulmasını sağlar.

Efes ERP programından gelen Cari, Stok, Satış Faturaları, Alış Faturaları dosyalarının aktarımını sağlar.

Yükleme Emri Oluşması

Efes ERP programından oluşturulan faturalar aktarılır. fatura bilgileri dahilinde yükler oluşturulur ve depocu tarafından hazırlanılıp araca yüklenir ve araç dağıtımı yapmak için yola çıkar.

Araç Karşılaması

Dağıtım yapan aracımız geri döndüğünde depocu dönen ürünlerin karşılamasını yaptığı sırada araç şöförüde muhasebeye giderek Gün Sonu Hesap Kapatma işlemini gerçekleştirir.

Gün Sonu Hesap Kapatma

Şöför gün içinde dağıttığı ürünleri topladığı siparişleri, yaptığı tahsilatları ve masrafları Muhasebe'ye teslim eder. Muhasebe yetkiliside bu bilgilerin programa girişini sağlar ve Gün Sonu Hesap Kapatma işlemi gerçekleştirilir.

 

 

 


Programlarımız hakkında bilgi için sizi arayalım

Copyright   © 2015