MK YAzılım Paketleri

Ve Siz Müşterilerimize Özel Çözümlerimiz.

Mey Entegrasyonu


MK Dağıtım Otomasyonu; Mey Vision Plus programı ile çalışan Muhasebe Programları kullanıcıları için tasarlanmıştır.  

Dağıtım sektöründe faaliyet gösteren firmalar için hazırlamış olduğumuz bu otomasyon; Mey Vision Plus programından alınan bilgiler dahilinde oluşan Satış Faturalarının, Alış Faturalarının, Stokların ve Carilerin aktarılmasını, yüklerin oluşturulmasını ve bu yüklerin depodan çıkışının yapılmasını, şoförlerin günsonu hesaplarının kapatılmasını, Cari, Kasa, Çek-Senet ve Muhasebe fişlerinin Muhasebe programlarında tutulmasını sağlar.

Mey Vision Plus programından gelen Cari, Stok ve Satış Faturaları dosyalarının aktarımını sağlar.

Yükleme Emri Oluşması

Mey Vision Plus programından oluşturulan faturalar aktarılır. fatura bilgileri dahilinde yükler oluşturulur ve depocu tarafından hazırlanılıp araca yüklenir ve araç dağıtımı yapmak için yola çıkar.

Araç Karşılaması

Dağıtım yapan aracımız geri döndüğünde depocu dönen ürünlerin karşılamasını yaptığı sırada araç şöförüde muhasebeye giderek Gün Sonu Hesap Kapatma işlemini gerçekleştirir.

Gün Sonu Hesap Kapatma

Şöför gün içinde dağıttığı ürünleri topladığı siparişleri, yaptığı tahsilatları ve masrafları Muhasebe'ye teslim eder. Muhasebe yetkiliside bu bilgilerin programa girişini sağlar ve Gün Sonu Hesap Kapatma işlemi gerçekleştirilir.

 

 


Programlarımız hakkında bilgi için sizi arayalım

Copyright   © 2015