MK YAzılım Paketleri

Ve Siz Müşterilerimize Özel Çözümlerimiz.

E-Ticaret


MK E-Ticaret Otomasyonu, Sanal Mağaza sahibi olmak isteyen Muhasebe programlarının kullanıcıları için hazırlanmış, onların tüm isteklerine yanıt verecek ve kişiye özel olarak geliştirilebilen profesyonel bir e-ticaret yazılımıdır. En gelişmiş alt yapıyı en uygun fiyatlarla sağlar. Yetersiz kaldığını düşündüğünüz anda ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek özel bir yazılıma dönüşür.

MK E-Ticaret Otomasyonu Google ve diğer arama mootorları için özel olarak optimize edilerek, ürün isimleri ve belirlediğiniz anahtar keliemler ile google ve diğer arama motorlarında üst sıralarda çıkmanızı sağlayarak hedef kitleye ulaşmanızı ve satışlarınızın artmasını sağlayacaktır.

MK E-Ticaret Otomasyonu ile artık bayileriniz online olarak ürünlerinizi görerek sipariş verebilecek, cari bakiyelerini görebilecek, eski siparişlerini görüntüleyebilecekler.

Stok

MK E-Tiicaret Otomasyonu ile Muhasebe programlarınızda tanımlı olan tüm stoklarınız veya belirli bir kritere uygun olan stoklarınız hiç bir ek tanımlamaya gerek duymadan Sanal Mağazanızda görüntülenir. Muhasebe programlarının Stok modülünden yapmış olduğunuz düzenlemeler ve hareketler anında Sanal Mağazanızda görüntülenir ve Sanal Mağazanızın sürekli güncel kalması sağlanır.

Cari

MK E-Ticaret Otomasyonu, Muhasebe programlarınızda belirlediğiniz carilerinizi kullanıcı olarak görür ve otomotik kullanıcı şifrelerini tanımlar. muhasebe programlarının Cari modülünden yapmış olduğunuz düzenlemeler ve hareketler anında sanal mağazanızda görüntülenir ve Sanal Mağazanızın sürekli güncel kalması sağlanır.

Sipariş

MK E-Ticaret Otomasyonu ile Sanal Mağazanız üzerinden bayilerinizin veya müşterilerinizin gönderdiği siparişleriniz anında muhasebe programlarının Sipariş modülüne aktarılır ve zaman kaybını minumuma indirir.

Tahsilat

MK E-Ticaret Otomasyonu ile müşterilerimizin isteği doğrultusunda sanal pos ve güvenli ödeme sayfaları üzerinden tahsilat işlemleride gerçekleştirilebilmektedir.

 


Programlarımız hakkında bilgi için sizi arayalım

Copyright   © 2015