MK YAzılım Paketleri

Ve Siz Müşterilerimize Özel Çözümlerimiz.

Erp Çözümleri


MK ERP Otomasyonu, sektör bağımsız farklı yapılardaki firmalara uygun yazılım mimarisinden ötürü dinamik ve en önemlisi uzun yılların tecrübesi ile geliştirdiğimiz bir kurumsal kaynak planlama çözümüdür.

Faydaları;       

Kullanımı kolay ve pratiktir. 

İşlerinizi çok daha kolay ve etkin bir şekilde yönetebilmenizi sağlar.(Zaman Maliyetinden tasarruf)  

Mevcut iş süreçlerinizde hissedilebilir iyileştirme sağlar.   

Yöneticilerinize doğru veriler ışığında raporlar sunmanızı sağlar.

MK ERP Otomasyonunun standart yapısında Üretim Planlama, Sipariş Planlama, Teklif-Döküman Yönetimi, Bakım Yönetimi(Arıza Takip-Servis), Muhasebe ve Finans Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi(CRM) gibi modülleri içerir.  
MK ERP Otomasyonu
Muhasebe programlarının modüleri ile tam entegre çalışır.   

Üretim Planlama

MK ERP, Üretim Planlama ve Kontrol Modülü, etkin bir uygulama ve denetimi kolaylaştıran ileri düzeyde özellikler sunar. İçeriğindeki Rota Tanımlama, Reçete Oluşturma ve Master Plan uygulamaları ile üretim gereksinimlerini beklentilerin ötesinde karşılar.

CRM

MK ERP’nin Gelişmiş CRM Modülü,kullanıcı dostu arayüzleri ve yetenekli fonksiyonları , dağınık bilgilerin tek kanaldan kolayca yönetilmesini sağlamaktadır.

Finansal Yönetim

MK ERP’nin Finansal Yönetim Modülü,finans yönetiminde yüksek seviyede şeffaflık ve etkinlik sunmak için optimize edilmiştir.

Bakım Yönetimi

MK ERP’nin , Gelişmiş Servis Modülü, Servis süreçlerinin kayıt altına alınması ,kontrol edilebilmesi, periyodik bakım takibi, müşterideki ürünlerin incelenmesi, seri numarası ve garanti takibi gibi teknik servis operasyonlarını baştan sona yönetmenizi sağlar.

  

                                                               


Programlarımız hakkında bilgi için sizi arayalım

Copyright   © 2015