MK YAzılım Paketleri

Ve Siz Müşterilerimize Özel Çözümlerimiz.

Mağazacılık Otomasyonu


   MK Mağazacılık Otomasyonu ile işletmenize yeni bir ivme kazandırırsınız. Satış yapmak kolaylaşır. Stoklarınız hep kontrol altında tutularak bilgisayar yazılımından sağlanacak en yüksek faydayı sağlarsınız. Firmanızın Nakit, Kredi Kartı satışlarını ve giderlerini anlık olarak izleyebilirsiniz. Grafiksel raporlar ile anlık gelirlerinizi mağaza, ürün ve cari bazında takip edebilirsiniz. Ayrıca diğer mağazalarınızın ürün bakiyelerini anlık olarak görerek mağazanızda bulunmayan ürünleri diğer mağazalardan  veya Merkez Deponuzdan sipariş edebilirsiniz. Mağazalarınızın merkez ile olan bağlantısı kesilse bile çalışmaya devam edebilir, merkez ile bağlantı sağlandığında anlık olarak bilgilerinizi aktarabilirsiniz ve bu işlemi kullanıcı müdahalesine gerek kalmaksızın program otomatik olarak yapar.        Müşterilerinizin sizi tercih etmeleri için oluşturduğumuz müşteri sadakat kartı sistemi ile sizi rakiplerinizden bir adım öne taşıyoruz. Bu sistem size; müşterinizi daha iyi tanımanızı, müşterilerinizin mağazanızdan ne kadar alışveriş yaptığını ve müşterilerinizin sizden alışveriş yaptıkça puan kazanmalarını sağlamaktadır. Kazanılan puanlar bir sonraki alışverişinde indirim olarak kullandırılmaktadır. Müşterileriniz işletmenize geldikleri zaman sahip oldukları müşteri sadakat kartı sayesinde saniyeler içinde o müşterinin tüm bilgilerini görebilirsiniz. Aynı zamanda her müşteri için özel günler (yaş günü, evlilik yıldönümü vs.) kaydedip, bu özel günlerde onlara otomatik olarak e-mail yolu ile tebrik veya davet gönderebilirsiniz. Aynı zamanda müşterilerinizin eve teslim edilmesini istediği ürünlerinizin takibini kolayca yapabilirsiniz.

Cari Kartı

Mağazaların kendi cari bilgilerini özel günler dahil olarak tanımlayabildikleri yerdir.Ayrıca burada tanımlanan cariler kısa bir zaman dilimi içerisinde bütün mağazaların veri tabanlarına tanımlanmaktadır.Böylece Müşteri bilgileri her mağazadan anlık olarak görülebilmektedir.

Satış Faturası 

Satış faturası işlemi bu modülden yapılmaktadır. Müşteri bilgileri girildikten sonra Satış işlemi puanlı veya puansız şekilde yapılabilmektedir. Aynı zamanda bu ekrandan tahsilat işlemi de yapılabilmektedir. Muhasebe programlarının Fatura modülüne Satış Fişi olarak aktarılmaktadır.

Gider Pusulası

Mağaza Satış İade faturalarının işlendiği yerdir. Muhasebe programlarının Fatura modülüne Satış İade Fişi  olarak aktarılmaktadır.

Tahsilat

Tahsilat işlemlerinin Nakit, Kredi Kartı ve Çek-Senet hareketi olarak işlendiği yerdir. . Muhasebe programlarının Kasa, Banka, Çek-Senet modülüne Fiş olarak aktarılmaktadır.

Kasa Hareketleri

Mağaza Giderlerinin Satış Temsilcilerine göre girildiği yerdir

Sipariş Hazırlama

Mağazanın Merkez Deposundan elinde olmayan veya Mağazaya gerekli olan ürünlerin sipariş olarak oluşturulduğu yerdir.

Eve Teslim Fişi Oluşturma

Müşterilerin mağazadan yapmış olduğu alışverişler neticesinde ürünler eve teslim olarak sevk edilebilir.


Programlarımız hakkında bilgi için sizi arayalım

Copyright   © 2015